امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. چهارشنبه, مارس 08 2017, 11:36 AM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام. خانمي 30 ساله و باردار هستم. من خانه دار هستم و با آغاز فصل زمستان تمايل بيشتري براي خواب دارم. آيا اين برايم خيلي مضر است؟ يا براي آرامش بدنم و فرزندم مفيد است؟ مادرم مي گويد خواب بيشتر در زمستان براي هر مادر بارداري لازم است، درست است؟ لطفا مرا راهنمايي كنيد.
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
اگر دوران بارداری شما مصادف با فصل زمستان است، به خاطر داشته باشيد که خواب گزینه خوبی برای افزايش آرامش و تقویت بدنتان خواهد بود، زیرا زمانی که جیوه بدن در حال کاهش یافتن است، دراز کشیدن در رختخواب یک ایده فوق العاده برای بدن زنان باردار خواهد بود. بنابراین، بهتراست همه زنان حامله در ماه-های سرد زمستان، استراحت کافی داشته باشند و بیشتر در خانه بمانند. این راه کار به آنها کمک خواهد کرد که برای مقابله با مشکل بی خوابی شبانه بعد از تولد نوزاد خود در آینده اي نزدیک آماده شوند.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها