امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. چهارشنبه, مارس 08 2017, 11:34 AM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
زني باردار هستم. مي خواستم در مورد مضرات استفاده از موبايل در دوران بارداري اطلاعاتي به دست آورم. لطفا مرا راهنمايي كنيد.
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
تابش نور حاصله از صفحه تلفن های همراه می تواند نوزاد متولد نشده شما را بیشتر از هر عامل دیگری تحت تاثیر قرار دهد. پس، فراموش نکنید كه اثر زیست محیطی تلفن های همراه در طي دوران بارداری زنان بسیار خطرناک بوده و می تواند باعث بروز نقص های مختلف در هنگام تولد کودکان شود. همچنین، لازم است اين نكته مهم را به خاطر داشته باشيد كه کودکانی که مادران آن ها در طي دوران بارداری خود به طور منظم و نامحدود از تلفن همراه استفاده می کنند، می توانند با شرایطی مانند عقبماندگی رشدی، بروز ناهنجاری، توسعه نیافتن مغز و خطر ابتلا به سرطان روبرو شوند. البته، شانس مادران بارداری که بیش از حد تحت تاثیر اشعه های حاصل از صفحه موبایل قرار می گیرند، در سقط جنین هم به شدت افزایش می یابد.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها