امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. چهارشنبه, مارس 08 2017, 11:31 AM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
سلام. زني 30 ساله و مهندس كشاورزي هستم. با انواع آفت کش ها سروكار دارم. آيا اين براي فرزندم مضر است؟ چه خطراتي دارد؟ لطفا سريع جواب بدين.
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
در میان بسیاری از خطرات زیست محیطی كه برای زنان باردار وجود دارد، آفت کش ها موادی هستند که بسیار خطرناک تر از سایر عوامل محسوب می شوند، زیرا این نوع محصولات حاوی مقدار زیادی از مواد سمی مي باشند که تماس آن ها با اندام های مختلف بدن زنان در طي دوران بارداری می تواند آسیب جبران ناپذیری به سلامت خود مادر و جنين داخل رحم او برساند. همچنين، فراموش نکنید كه استنشاق آفت کش ها توسط زنان باردار هم می تواند شرایط تنفسی را در بدن اين مادران بدتر کرده و وصعیت سلامت کلی آن ها را به خطر بیاندازد. علاوه بر نکات ذکر شده، بیشتر آفت کش ها حاوی مواد شیمیایی هستند که می تواند خطر ابتلا به سرطان را در بدن زنان باردار و جنين داخل رحم اين افراد افزایش دهد و یا باعث بروز نقص های مختلف در هنگام تولد نوزادان شود.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها