امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. چهارشنبه, مارس 08 2017, 11:29 AM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
زني باردار هستم كه از پماهاي لكه بر و كرم ضد آفتاب استفاده مي كنم. آيا اين داروها براي فرزندم مضر است؟ يا مي توانم با خيال راحت از آن ها استفاده كنم؟
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
به کار بردن موضعی پمادهای کلیندامایسین و اریترومایسین توسط زنان باردار برای از بین بردن اثرات آکنه و تراتوژنیک پوست هیچ تاثیری بر سلامت جنین داخل رحم اين افراد ندارد. بنابراین، مصرف این ماده شیمیایی توسط زنان باردار هیچ گونه تهدیدی برای نوزاد متولد نشده آن ها محسوب نمی شود. همچنين، فراموش نکنید كه سدیم، کلسیم و پتاسیم هیدروکسید موجود در داروهای مختلف پوستی و کرم های مو برای زنان باردار بی ضرر هستند. علاوه بر اين موارد، لازم است بدانید که مصرف کرم های ضد آفتاب برای محافظت از پوست زنان باردار در برابر اشعه های مضر UV بسیار مفید بوده و کمک زیادی به جلوگیری از بروز ملاسما در پوست بدن زنان در طی دوران بارداری خواهد کرد. از این رو، اکثریت کاشناسان و متخصصین پوست فکر می کنند که زنان حامه می توانند از لوازم آرایشی معتبر که بدون مواد شیمیایی خطرناک و سمی هستند، به منظور تامین سلامت کودک متولد نشده خود استفاده کنند.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها