امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. کارشناس 2 مامانم
  2. قبل از بارداری
  3. دوشنبه, مارس 06 2017, 12:17 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
زني باردار هستم كه معمولا در خانه از انواع محصولات تمیز کننده استفاده مي كنم. آيا براي خودم و جنين مضر است؟ چه مضراتي دارد؟
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
همه محصولات تمیزکننده حاوی ماده ای به نام اترگلیکول هستند! اكثر زنان باردار هم از محصولات تمیزکننده به طور منظم در زندگی روزمره خود برای پاک کردن اجاق گاز و در و پنجره استفاده می کنند. پس، فراموش نکنید كه اگر زنی در طي دوران بارداری خود با این مواد خطرناکي كه حاوی گلیکول-اتر هستند، در تماس باشد، می توانن شانس سقط جنین را در بدن خود به شدت افزایش داده و سلامت خود و جنين داخل رحمش را در معرض خطر قرار دهد. علاوه بر اين موارد، محصولات بهداشتی که برای جدا کردن کپک از روی اجسام مورد استفاده قرار می گیرند، حاوی ماده ای به نام فنل هستند که تماس با آن در طي دوران بارداری می تواند شانس بروز نقص در هنگام تولد نوزادان را افزایش دهد. لازم است اين نكته مهم را به خاطر داشته باشيد كه در موارد شدیدتر، استفاده از اين محصول تمیزکننده می تواند منجر به مرگ جنین داخل رحم مادران باردار شود.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها