امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. کارشناس 2 مامانم
  2. قبل از بارداری
  3. دوشنبه, مارس 06 2017, 12:15 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
زني باردار هستم. قبل از آغاز دوران بارداري هم از كرم ثابتي استفاده مي كردم. اما حالا اين كرم باغث خارش پوستم مي شود. دكتر گفت كه شايد هیدروکینون موجود در آن برايم مضر باشد. آيا درست است؟ هیدروکینون چه خطري براي فرزندم دارد؟ لطفا شريع جواب بدين.
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
نتايج مطالعات اخير محققان نشان داده است که مصرف ماده هیدروکینون موجود در لوازم آرایشی که یک عامل محبوب برای روشن شدن پوست زنان محسوب می شود، هیچ نقص عضوی را در جنین داخل رحم اين افراد ایجاد نمی کند. با این حال، اگر میزان جذب سیستمیک این ماده در خون زنان حامله بیش از حد مجاز باشد، به داخل خون فرد انتقال یافته و ممکن است از طریق جفت وارد خون جنین داخل رحم هم بشود. بنابراین، بهتر است زنان حامله برای به حداقل رساندن مضرات مصرف این ماده آرایشی، از قرار گرفتن در معرض این نوع مواد شیمیایی در طي دوران بارداری خود خودداری کنند.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها