امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. پنج شنبه, مارس 02 2017, 04:09 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
زني 30 ساله هستم. 7 ماهه باردارم. پاروویروس B19 گرفتم. خيلي نگران وضعيت فرزندم هستم. دكتر مرتب منو چك مي كنهو مي گه وضعيت خوبه. اما مي خواستم در مورد عوارض ناشی از بروز پاروویروس B19 در دوران بارداري اطلاعات كاملي داشته باشم. اگه مي شه منو راهنمايي كنين.
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
خطر سقط جنین در طي دوران بارداری زنان، با بروز ويروس پاروویروس B19 افزايش مي يابد. همچنین، مبتلا شدن زنان باردار به ويروس پاروویروس B19 خطر ابتلا به بیماری هیدروپس را در جنین داخل رحم اين افراد در طول هفته 9 تا 20 از دوران بارداری افزایش مي دهد. لازم است بدانید که هیدروپس نوعی بیماری است که مربوط به اضافه شدن مایع داخل کیسه آب مادر باردار بوده و وضعیت را برای جنین داخل رحم اين مادران غیرطبیعی و خطرناک می کند. در واقع، نوزاداني كه از مادران مبتلا به ويروس پاروویروس متولد مي شوند، ممکن است به عوارضی مانند کم-خونی و نارسایی قلبی مبتلا شوند. البته بروز عفونت پاروویروس B19 در طی دوران بارداری زنان هیچ گونه نقص تکاملی و یا مشکلات تنفسي را در بدن نوزاد به وجود نخواهد آورد. با اين حال، کم خونی مادرزادی مزمن در جنین مادران مبتلا به ويروس پاروویروس B19 بیشتر ديده مي شود.
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها