امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. پنج شنبه, مارس 02 2017, 04:08 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
زني 29 ساله هستم كه قبلا به وسواس دچار بودم. اما درمان شدم. حالا باردار هستم. مي ترسم دوباره اين بيماري برگردد، چون بعضي علائم آن را باز هم تكرار مي كنم. دوران بارداري كه همراه با وسواس باشد، چه نوع حاملگی است؟ لطفا مرا راهنمايي كنيد.
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
یا بروز اختلال وسواس فکری و عملی در زنان می تواند برای هر کسی فلج کننده باشد، زیرا هر چه میزان اختلال وسواس فکری-عملی در طي دوران بارداری زنان بالا برود، می تواند به مراحل جدید و غیر قابل کنترلی برسد. با پیشرفت این نوع وسواس هم فرد نه تنها در مورد خود، بلکه در مورد مردم اطراف خود و همچنین در مورد رشد جنین داخل رحمش نگران خواهد بود. فراموش نکنید كه در بسیاری از موارد، آغاز دوران بارداري در بدن خانم ها باعث بروز مشکل وسواس فکری-عملی در آن ها می شود. شما بايد هر چه سريع تر به روانشناس معالج خود مراجعه كرده و دوباره تحت درمان باشيد!
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها