امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331

  1. مهمان
  2. قبل از بارداری
  3. پنج شنبه, مارس 02 2017, 04:07 PM
  4.  اشتراک از طریق ایمیل
زني 30 ساله هستم. سه ماهه باردارم. به دليل درد شديد در فقسه سینه به دكترم مراجعه كردم. او گفت كه به احتمال زياد به ترومبوز عمیق وریدي مبتلا شدم و بايد تحت نظارت دقيقي باشم. اين بيماري چيست؟ من بايد چه كنم؟ گيج شدم!
کارشناس 2 مامانم پاسخ پذیرفته شده Pending Moderation
0
Votes
Undo
مبتلا شدن زنان به ترومبوز عمیق وریدي (DVT) در طي دوران بارداری، اشاره به لخته شدن خون در رگ های منتهی به وریدها ناحیه پا و یا لگن بیمار دارد. نباید فراموش کرد كه بروز مشکل DVT در بدن زنان حامله یک وضعیت پزشکی جدی بوده و باید در اسرع وقت درمان شود. در واقع، لخته شدن خون در پاهای زنان حامله می تواند راه گردش اکسیژن در بدن اين زنان و رسیدن آن به ریه ها را نیز مسدود نماید، که این حالت باعث بروز درد در قفسه سینه زنان باردار شده و منجر به بروز آمبولی ریه و یا حتی در برخي موارد، منجر به مرگ بیمار خواهد شد. به همين دليل، شما باید با انواع درد قفسه سینه آشنا شده و در هنگام بروز آن هوشیار باشيد!
  • صفحه :
  • 1


هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
مهمان
پاسخ شما
آپلود فایل های و یا تصاویر برای این بحث را با کلیک کردن بر روی دکمه آپلود را در زیر. پشتیبانی gif,jpg,png,mp4,mp3,zip,rar
• استفاده در متن • حذف آپلود فایل (حداکثر اندازه فایل: 5 MB)
شما می توانید در پست خود رای گیری قرار دهید. رای گیری در پست شما نمایش داده خواهد شد.
Vote Options
کد امنیتی
برای جلوگیری از ارسال جفنگ توسط رباتها