امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331


معجزه لاغری با دانه های قهوه سبز (بخش دوم)

در معجزه لاغری با دانه های قهوه سبز (بخش اول) به معرفی قهوه سبز پرداختیم در ادامه می خوانید..

کاهش سریع وزن با کمک قهوه سبز:

مصرف قهوه سبز، مانع بروز چاقی در افراد می شود. در واقع قهوه ی سبز، یک محصول بزرگ برای لاغری به شمار می رود. ترکیب این نوشیدنی، حاوی عناصر و موادی است که باعث سرعت بخشیدن به سوخت و ساز چربی ها در بدن می شود. سوخت و ساز سریع تر در بدن انسان، هم موجب می شود تا چربی ها سریع تر تقسیم شده و چاقی، که مشکل عمده ی همه ی انسان ها است، از بین برود. از طرف دیگر، چون مصرف قهوه سبز بدن را از سموم و مایعات اضافی پاک می کند، برای خلاص شدن از وزن اضافی به انسان کمک شایانی خواهد کرد.
از دست دادن وزن بدن با کمک قهوه سبز، بسیار راحت تر از روش های دیگر بوده و عبور از مرحله ی چاقی را آسان می کند، چرا که این نوشیدنی اشتها را از بین می برد. با این حال، در هر دوره ی رژیم غذایی، استفاده ی منظم و یکپارچه از مواد توصیه شده و رعایت نکات ضروری، بسیار مهم است. همچنین، باید در دوره ی مصرف قهوه سبز، فعالیت بدنی و ورزش را فراموش نکنید. علاوه بر این، از سالم بودن مواد غذایی که در طول روز مصرف می کنید، اطمینان حاصل کرده و خواب مناسبی داشته باشید.

gahve-sabz16.jpg

چگونه در عرض یک ماه، 5/4 کیلوگرم از وزن خود را کاهش دهید؟

با کمک رژیم غذایی قهوه ی سبز، شما می توانید در یک ماه، 5/4 کیلوگرم از وزن خود را کاهش دهید.

چگونه نوشیدن قهوه ی سبز، به کاهش سریع وزن کمک خواهد کرد؟

اول از همه، قهوه سبزی که استفاده می شود باید در خانه و توسط خودتان آماده شده باشد. فروشگاه های فروش دانه های قهوه سبز که قهوه را از آن ها خریداری می کنید، باید معتبر باشند. دانه های قهوه ی سبزی را که مصرف می کنید، می توانند بوداده شده و یا در حالت طبیعی خریداری شوند ، اما حتما خرید آن ها را باید در اولویت های شخصی خود قرار دهید. آماده کردن قهوه سبز، کار سختی است و نیاز به تلاش فراوانی دارد، زیرا ابتدا باید دانه های قهوه سبز را در مخلوط کن یا چرخریز کنید، تا برای استفاده مناسب شوند. سپس شما می توانید یک نوشیدنی فوق العاده که نه تنها طعم آن لذت بخش است، بلکه بوی خوبی هم دارد را تهیه کرده و مصرف نمایید. همچنین، فراموش نکنید که دم کرده ی آن به کاهش 5/4 کیلوگرم از وزن شما در هر ماه کمک خواهد کرد، زیرا دانه های قهوه سبز، یک ماده غذایی بسیار مفید برای از دست دادن چربی های بدن است. لطفا توجه داشته باشید، به منظور از دست دادن وزن بیشتر، شما باید قهوه را بدون هر گونه شیرین کننده ای مصرف نمایید. توجه کنید که حتی عسل را نیز، نباید به جای قند یا شکر، برای شیرین کردن قهوه سبز جایگزین کرد.
به تازگی در بسیاری از کافی شاپ ها، انواع بسیاری از قهوه های سبز موجود است. امروزه، متخصصان تغذیه در سراسر جهان به این نتیجه رسیدند که قرار دادن مقدار زیادی از دانه های قهوه سبز، منجر به کاهش وزن افراد می شود. بنابراین، بهتر است به جای نوشیدن قهوه ی سیاه، به نوشیدن قهوه سبز در وعده های منظم روزانه عادت کنید، زیرا دانه های قهوه سبز شامل بیش از 1200 نوع از عناصر طبیعی هستند.
اگر پس از مدتی مصرف مداوم، از قهوه ی سبز خسته شده اید، می توانید عطر و طعم آن را تغییر دهید. برای تغییر عطر و طعم آن، مواد افزودنی مانند ادویه جات مختلف و مواد دیگر را به عنوان طعم دهنده می توان به قهوه سبز اضافه کرد.

برای سریع تر شدن روال کاهش وزن، قهوه سبز را با دارچین و زنجبیل بنوشید.

gahve-sabz9.jpg

انواع مکمل های مجاز برای افزودن به قهوه سبز در طول دوران رژیم غذایی:

میخک، دارچین و سایر ادویه جات، نه تنها درتغییر طعم و مزه ی قهوه سیز موثر هستند، بلکه اضافه کردن این ادویه جات سرعت سوخت و ساز در بدن را بالاتر می برد در نتیجه از دست دادن وزن بیشتر، به دلیل تجزیه چربی ها آسان تر خواهد شد. بسیاری از مردم با این واقعیت که ادویه دارچین برای کاهش وزن، بسیار عالی است، آشنا هستند،  شما هم می توانید از تاثیر دارچین بر لاغری مطمئن باشید. بنابراین، با استفاده از دارچین، به منظور تغییر طعم و مزه قهوه سبز، می توانید با یک تیر دو نشان بزنید، و اثر نوشیدنی را دو برابر کنید.
همچنین، به قهوه سبز می توانید برش های لیمو و یا پرتقال و یا هر میوه دیگر از خانواده مرکبات اضافه کنید. علاوه بر این ها، از یک گریپ فروت بزرگ و رسیده نیز برای تغییر طعم و مزه آن می توانید استفاده کنید.
شما می توانید برای خوشمزه کردن طعم قهوه سبز، مقدار بیشتری از این میوه ها و ادویه جات را به آن اضافه کنید. در این صورت هم می توانید از خاصیت قهوه ی سبز برای کاهش وزن خود بهره ببرید. همچنین، با این کار به فانتزی شدن فرایند تهیه ی قهوه که سرگرم کننده و جالب است، هم کمک خواهید کرد. به یاد داشته باشید که میوه های خانواده مرکبات متابولیسم بدن را بالا می برند.
زنجبیل از جمله موادی است که به تنهایی منجر به کاهش وزن بدن می شود، شما می توانید اثر سریع تری را برای لاغری با ترکیبی از قهوه و زنجبیل بدست آورید. همچنین، این نوشیدنی، دارای طعم دلپذیر و غیر معمول است. اکثر ما در مورد چای زنجیل، بسیار شنیده ایم، اما خوب است بدانید که این چای با قهوه متناسب تر است. با توجه به اینکه زنجبیل طعم و مزه خاص خود را دارد، باعث غنی سازی قهوه سبز شده و طعم و مزه نوشیدنی را برای مهمانی های لوکس، تجملی تر نشان می دهد. قهوه ی سبز و تازه، یک نوشیدنی بسیار لذیذ است. شما می توانید یک لیوان از این نوشیدنی را قبل از ورزش بنوشند. اگر شما یک جلسه مهم یا یک روز پرکار دارید، قهوه سبز همراه با فلفل سیاه به شما کمک خواهد کرد تا تمام روز بانشاط باشید.

gahve-sabz22.jpg

برای از دست دادن وزن بیشتر، چه زمانی برای نوشیدن قهوه سبز مناسب است؟

به این دلیل از دست دادن وزن بدن با قهوه سبز خوب است که شما می توانید این نوشیدنی را در هر زمان از روز و حتی شب (در صورت لزوم) بنوشند. این نکته مهم را به یاد داشته باشید که شما باید یک فنجان قهوه سبز را در مقابل یک وعده غذایی اصلی و همچنین، حدود ده دقیقه قبل از غذا بنوشید. از طرفی، باید دقت داشته باشید که در دوران استفاده از دانه های قهوه سبز، وعده های غذایی خود را نیز کم کنید. در این دوران، شما باید سعی کنید فقط غذاهای آب پز مانند مرغ و گوشت و یا سبزیجات تازه ی پخته شده در فر بخورید. سعی کنید در حالی که از مواد غذایی پرچرب اجتناب می کنید، خوردن محصولات غذایی شیرین و همچنین تمام محصولات تهیه شده از آرد را فراموش کنید.
به یاد داشته باشید، هر کسی که قهوه ی سبز را دوست داشته باشد، می تواند به راحتی وزن خود را کاهش دهد.

برای از دست دادن وزن سریع، وعده ی قهوه سبز را در رژیم غذایی خود فراموش نکنید

شما برای کاهش وزن بیشتر، استفاده از قهوه سبز را در رژیم غذایی خود فراموش نکنید. اگر وعده ی غذایی خاصی را برنامه ریزی نکرده باشید، می توانید در آن وعده غذایی، قهوه سبز را به جای هر ماده غذایی استفاده کنید. به یک فنجان قهوه سبز، می توانید یکی از چاشنی هایی را که در بالا توصیه شد، اضافه کرده و از عناصر مفید در ترکیب آن ها، بیشتر استفاده کنید. همچنین، در کنار قهوه سبز، می توانید از برخی دسرها نیز برای علاقه مندی بیشتر استفاده کنید. البته از آنجایی که در طول فرآیند کاهش وزن، خوردن بعضی از دسرها ممنوع است، به استفاده از دسرهای کم کالری اکتفا نمایید.

برای کاهش وزن بیشتر، آیا نوشیدن قهوه سبز بلافاصله بعد از غذا موثر است؟

این نکته بسیار مهم است که نوشیدن قهوه ی سبز برای لاغری، بلافاصله بعد از غذا ممنوع است. از آنجایی که بلافاصله بعد از غذا، هنوز مواد غذایی هضم نشده و در روده و معده وجود دارند، بنابراین، نوشیدن قهوه ی سبز در روند هضم آن ها تاثیر منفی خواهد گذاشت، و با تحریک معده، سبب مسمومیت غذایی شده و حتی ممکن است فرد را بیمار کند.
بنابراین قهوه ی سبزی که برای لاغری استفاده می شود، می تواند تقریبا هر زمان از رژیم غذایی روزانه، به جز ساعات بلافاصله بعد از مصرف غذا قرار داده شود. متخصصان تغذیه توصیه می کنند قهوه سبز را بیشتر از شش فنجان در روز استفاده نکنید. با این حال، بهتر است در روز، به نوشیدن حداقل سه فنجان از آن اکتفا کنید. ده جرعه اول یک نوشیدنی برای کاهش وزن موثر هست، و بقیه جرعه ها ، برای لذت بردن از نوشیدنی استفاده می شود.

lagari18.jpg

نوشیدن حداقل 3 فنجان قهوه سبز در روز، کاهش وزن شما را تضمین خواهد کرد

از دست دادن وزن مطلوب با یک رژیم غذایی، حاوی دانه های قهوه ی سبز
رژیم غذایی لاغری که بر اساس قهوه سبز گرفته می شود، به بدن افراد، به مراتب آسیب کمتری نسبت به بسیاری از رژیم های غذایی دیگر به ارمغان می آورد. نکته ی مهم در این مورد این است که در رژیم غذایی لاغری بر اساس قهوه سبز، کاهش وزن با سوزاندن چربی بدن انجام می گیرد، در حالی که اکثر رژیم های غذایی دیگر با مهار توده های عضلانی و از بین بردن آن ها، باعث لاغری بدن می شوند.
شما نیاز دارید که برای کاهش وزن خود به طور مداوم، بر وزن خود نظارت داشته باشید و به صورت منظم، وزن خود را اندازه گیری کنید. در صورتی که حتی امکان از دست دادن بیش از 9 کیلوگرم وزن در یک ماه وجود دارد، اگر با در نظر گرفتن تمام شرایط و رعایت رژیم غذایی، کاهش وزن انجام نگرفت، باید بدانید که حتما نقضی در روند طبیعی کاهش وزن و رژیم غذایی شما وجود دارد. متخصصان تغذیه بر این باورند که رژیم غذایی با قهوه سبز، موفق ترین رژیم برای کاهش وزن تا 5/4 کیلوگرم در یک ماه است. اولین نتیجه کاهش وزن خود را بعد از دو هفته مصرف منظم قهوه ی سبز خواهید دید.

اثرات سودمند قهوه ی سبز در بدن برای بهتر شدن روند کاهش وزن:

قیمت خرید دانه های قهوه سبز مناسب بودهو اثر آن ها در کاهش وزن بدن و درمان چاقی، شگفت انگیز است. با توجه به مقدار بالای آنتی اکسیدان های موجود در قهوه سبز، این نوع قهوه کمک می کند تا به سرعت رادیکال های آزاد از بدن خارج شوند. کافئین و کلروژنیک اسید موجود در قهوه سبز هم به افزایش سلامتی کلی بدن، و عادی نمودن سطح قند خون کمک می کند.
1. اسیدکافئیک موجود در دانه های قهوه ی سبز، سوخت وساز بدن را بهبود می بخشد. با افزایش میزان سرعت سوخت و ساز بدن، سوختن چربی ها و از بین رفتن آن ها نیز افزایش خواهد یافت.
2. کلروژنیک اسید موجود در قهوه سبز کمک می کند تا چربی سوزی در بدن به خوبی انجام شود. این ماده باعث آب شدن چربی های انباشته شده در بدن خواهد شد. کلروژنیک اسید باعث می شود که کبد برای از بین بردن قندهای بیشتر از مقدار طبیعی، در بدن فعال شده و سلول های چربی بدن را که گلوکز سلول های خونی را افزایش می دهند، سوزانده و از بین می برد. در این حالت، قند اضافی موجود در بدن به انرژی تبدیل می شود.
3. کاهش کلسترول و فشار خون یکی دیگر از فواید مصرف قهوه ی سبز است. عصاره ی قهوه ی سبز به کاهش فشار خون در بدن کمک می کند. به طور معمول، مشکلات قلبی به دلیل کلسترول بالای خون بوده و کلسترول اضافی در بدن منجر به بیماری های مختلف قلبی وعروقی می شود. مصرف قهوه ی سبز، نه تنها باعث کاهش وزن شده، بلکه موجب عادی شدن مقدار کلسترول خون نیز در بدن خواهد شد. در طول رژیم غذایی با قهوه ی سبز، شما همچنین می توانید برای جلوگیری از بیماری های قلبی عروقی نیز از این ماده ی اعجاب انگیز بهره ببرید.

ادامه نکات را در معجزه لاغری با دانه های قهوه سبز (بخش سوم) بخوانید.

 

نظرات 13

سید روی پنج شنبه, 11 آبان 1396 05:34

با عرض سلام و وقت بخیر

با توجه به این که اسید اوریک بنده بالا می باشذد خوردن قهوه سبز مضر می باشد؟

با عرض سلام و وقت بخیر با توجه به این که اسید اوریک بنده بالا می باشذد خوردن قهوه سبز مضر می باشد؟
مامانم روی یکشنبه, 14 آبان 1396 11:05

سلام
با پزشکتون مشورت کنین

سلام با پزشکتون مشورت کنین
سید روی پنج شنبه, 11 آبان 1396 05:30

با عرض سلام و وقت بخیر

با توجه به این که اسید اوریک بنده بالا می باشذد خوردن قهوه سبز مضر می باشد؟

با عرض سلام و وقت بخیر با توجه به این که اسید اوریک بنده بالا می باشذد خوردن قهوه سبز مضر می باشد؟

سلام دو تا سوال داشتم .آیا بعد یه دوره خوردن قهوه سبز وزن بدن ثابت میشه و دوم اینکه بعد یه مدت بدن عادت نمیکنه به قهوه و قهوه نیز پاسخ به چربی سوزی نده

سلام دو تا سوال داشتم .آیا بعد یه دوره خوردن قهوه سبز وزن بدن ثابت میشه و دوم اینکه بعد یه مدت بدن عادت نمیکنه به قهوه و قهوه نیز پاسخ به چربی سوزی نده
مامانم روی یکشنبه, 14 آبان 1396 11:07

سلام
شما بهترین رژِیم و ورزش و ... رو داشته باشین باهاش به تناسب اندام برسین بعدش مواظب خورد و خوراکتون نباشین قطعا چاقی برمیگرده، نه عادت نمیکنه.

سلام شما بهترین رژِیم و ورزش و ... رو داشته باشین باهاش به تناسب اندام برسین بعدش مواظب خورد و خوراکتون نباشین قطعا چاقی برمیگرده، نه عادت نمیکنه.
مهمان - سارا روی دوشنبه, 23 مرداد 1396 07:52
مامانم روی چهارشنبه, 25 مرداد 1396 06:30
مهمان - النا روی یکشنبه, 15 مرداد 1396 20:44

سلام خسته نباشید
اگر من دونه شو از عطاری بگیرم و اسیاب کنم و یه قاشق چای خوری بریزم تو یه استکان ابجوش و بذارم یه ربع بمونه بعدش قبل از ناهار و شام بخورم و کنارش هرروز تردمیل برم
تو یک ماه چقد کم میکنم؟
این روش صد درصد جواب میده؟

سلام خسته نباشید اگر من دونه شو از عطاری بگیرم و اسیاب کنم و یه قاشق چای خوری بریزم تو یه استکان ابجوش و بذارم یه ربع بمونه بعدش قبل از ناهار و شام بخورم و کنارش هرروز تردمیل برم تو یک ماه چقد کم میکنم؟ این روش صد درصد جواب میده؟
مامانم روی دوشنبه, 16 مرداد 1396 12:59

سلام
اگه رژیم غذایی مناسب داشته باشین یعنی از غذاهای چرب و شیرین کمتر استفاده کنید و یادتون باشه از ساعت 10 صبح تا شش عصر بدن بیشترین جذب رو داره و در این زمانها مواظب غذاهایی که می خورین باشین و کم کاری تیروئید نداشته باشین می تونین در یک ماه حدود چهار تا پنج کیلو کم کنید.

سلام اگه رژیم غذایی مناسب داشته باشین یعنی از غذاهای چرب و شیرین کمتر استفاده کنید و یادتون باشه از ساعت 10 صبح تا شش عصر بدن بیشترین جذب رو داره و در این زمانها مواظب غذاهایی که می خورین باشین و کم کاری تیروئید نداشته باشین می تونین در یک ماه حدود چهار تا پنج کیلو کم کنید.
مهمان - سیمین روی پنج شنبه, 01 تیر 1396 11:03

سلام. قهوه سبز به چه صورتی باید آماده شود؟

سلام. قهوه سبز به چه صورتی باید آماده شود؟
مامانم روی چهارشنبه, 07 تیر 1396 20:06

سلام از عطاری بگیرید خودتون میکس کنید، پودرشو نگیرید چون ممکنه قاطی کرده باشن، بعد دم کنید بدون شکر میل کنید.

سلام از عطاری بگیرید خودتون میکس کنید، پودرشو نگیرید چون ممکنه قاطی کرده باشن، بعد دم کنید بدون شکر میل کنید.
مهمان - ستاره روی یکشنبه, 23 آبان 1395 07:32

سلام و خسته نباشید
من حدود یک ماهی میشه که به طور مرتب قهوه سبز استفاده میکنم برای کاهش وزن دیگه از طعمش حالم به هم میخوره میخواستم ببینم با چی میتونم طعمش رو تغییر بدم؟

سلام و خسته نباشید من حدود یک ماهی میشه که به طور مرتب قهوه سبز استفاده میکنم برای کاهش وزن دیگه از طعمش حالم به هم میخوره میخواستم ببینم با چی میتونم طعمش رو تغییر بدم؟
کارشناس مامانم روی یکشنبه, 23 آبان 1395 07:32

سلام عزیزم , شما میتونین با مواد افزودنی مثل ادویه جات مختلف مثل دارچین و زنجبیل و یا هر ادیوه که از طعمش خوشتون میاد بهش اضافه کرده و میل نمایید.

سلام عزیزم , شما میتونین با مواد افزودنی مثل ادویه جات مختلف مثل دارچین و زنجبیل و یا هر ادیوه که از طعمش خوشتون میاد بهش اضافه کرده و میل نمایید.
هم اکنون ثبت نام شده? از اینجا وارد شوید
مهمان
پنج شنبه, 02 آذر 1396