امام رضا (ع) : به زنان حامله کندر بخورانید تا فرزندی که در بطن دارند اگر پسر است با هوش و دانا و شجاع و اگر دختر است خوش قیافه و خوش اخلاق گردد.

واحد تبلیغات | موبایل: 09109102122  |  تلگرام : 09370503331


خط کم رنگ در بی بی چک، جواب مثبت یا منفی؟

همانطور که می دانید انجام دادن تست حاملگی به کمک بی بی چک بسیار آسان می باشد. به وجود آمدن دو خط صورتی رنگ بر روی بی بی چک، مثبت بودن بارداری فرد را نشان می دهد، در حالی به وجود آمدن تنها یک خط صورتی، نشان دهنده عدم بارداری خانم است. اما آیا می دانید اگر در هنگام انجام تست بی بی چک ، به نظر برسد که

خطوط تست حاملگی ضعیف است، به چه معنا می تواند باشد؟

برخی از زنان خیلی زودتر از موعد مقرر، تست بارداری خود را به کمک بی بی چک انجام می دهند که در این حالت خط های به وجود آمده بر روی کیت ضعیف بوده و به وضوح قابل مشاهده نمی باشد. در چنین شرایطی، بروز این حالت می تواند برای خانم هایی که مشتاقانه منتظر دیدن نتیجه مثبت حاملگی خود هستند، کمی گیج کننده باشد. به منظور افزایش آگاهی خود و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد وجود خط ضعیف بر روی بی بی چک خود حتما مقاله زیر را بخوانید، چون در ادامه این مقاله همه چیز در مورد این موضوع حساس را به وضوح برای شما نشان خواهیم داد!

حقایق مهم درباره بی بی چک :

اجازه دهید قبل از بررسی وضعیت بارداری در زنان برخی حقایق آموزنده و مهم را در مورد تست های بارداری و چگونگی کار با این بی بی چک برای شما که مشتاق استفاده کردن از آن ها هستید، بیان کنیم. این موارد مهم عبارتند از:

• به یاد داشته باشید که انواع مختلف تست های بارداری با شناسایی هورمون خاص بارداری در خون و یا ادرار زنان حامله عمل کرده و مثبت و منفی بودن وضعیت بارداری را مشخص می کنند. در واقع، بی بی چک به گونه ای تنظیم شده اند که می دانند هورمون hCG یا هورمون گنادوتروپین جفتی انسان زمانی در بدن زنان تولید می شود که تخمک موجود در بدن آن ها بارور شده و خود را در دیواره رحم فرد جای دهد.
• معمولا دو نوع اساسی از تست های بارداری برای مشخص شدن وضعیت بارداری هر زنی توصیه می شود که یکی از خون و دیگری از ادرار او است. گرفتن مقدار کمی خون از زن حامله برای تشخیص بارداری او دقیق تر و سریع تر از آزمایش ادرار عمل خواهد کرد.
• معمولا بسیاری از کارشناسان، استفاده از بی بی چک را برای زنان جوان توصیه می کنند، چون آن ها بر این باورند که حضور هورمون hCG در جریان ادرار خانم ها پس از حامله شدن زیاد تر از سایر مایعات بدن خواهد شد. پس، یادتان باشد اگر در هنگام استفاده از بی بی چک، پس از چند دقیقه یک خط بر روی پانل آن نمایان شود به وضوح مثبت بودن بارداری شما را نشان می دهد.
• در صورتی که فرد حامله در اوایل روزهای بارداری خود از بی بی چک استفاده کند، خط به وجود آمده بر روی پانل آن به نظر ضعیف خواهد رسید. چنین افرادی برای اطمینان بیشتر در مورد بارداری خود می توانند این آزمایش را پس از چند هفته، دوباره تکرار کنند.
• در نهایت، یادتان باشد که استفاده از بی بی چک در مورد تشخیص دادن جواب مثبت بارداری در روزهای اول از دست دادن پریود زنان کارساز نبوده و معمولا با اشکال همراه خواهد بود.
• گاهی اوقات با این که زنی حامله است، نتیجه تست حاملگی او منفی می باشد. در چنین سناریویی، صبر کردن به مدت یک هفته برای فرد ضروری است تا بتواند با اطمینان بیشتر انجام تست را دوباره تکرار کند. البته، فراموش نکنید که مصرف داروها و یا الکل هم با انجام آزمایش بارداری به کمک بی بی چک تداخل پیدا کرده و منجر به نشان دادن نتیجه منفی در این تست خواهد شد.
• به عنوان خانمی که قصد دارید تا آزمایش باردار بودن خود را به کمک بی بی چک انجام دهید، سعی کنید تا قبل از استفاده از آن دستورالعمل های نوشته شده بر روی بسته کیت را با دقت بخوانید.
• به یاد داشته باشید که معمولا بهترین زمان برای انجام تست حاملگی اول صبح است، چون در زمان صبح ادرار فرد متمرکز مانده و میزان هورمون hCG در آن بالا است.
• اگر زنی استفاده از بی بی چک را خیلی زودتر از موعد مقرر یعنی بلافاصله بعد از حذف شدن دوره ماهانه خود انجام دهد، منجر به بروز نتیجه نادرستی خواهد شد. به گفته بسیاری از محققان، 9 نفر از هر 15 زنی که نتیجه تست بارداری آن ها نادرست نشان داده شده است، تست را قبل از رسیدن به هفته هفتم بارداری یا هشتم از دوران بارداری خود انجام داده اند.
• در صفحه نمایش تمام کیت های تست حاملگی خانگی دو خط رنگی موجود است. اولین خط موجود نشان می دهد که آیا بی بی چک درست کار می کند یا نه. خط رنگی دوم موجود در کیت های تست حاملگی خانگی برای نشان دادن حضور هورمون hCG در ادرار زن حامله به کار می رود. به همین دلیل، برخی از کارشناسان ادعا می کنند که اگر یکی از دو خط موجود بر روی صفحه نمایش بی بی چک ضعیف باشد، باز هم می توان آن را به عنوان مثبت بودن حاملگی فرد استفاده کننده در نظر گرفت. اما، همین کارشناسان پیشنهاد می کنند که در چنین شرایطی، برای اطمینان بیشتر می توان پس از گرفتن جواب تست بارداری، آن را در دو تا سه روز آینده هم دوباره تکرار کرد.
• در نهایت، کارشناسان مامایی به مادران جوان پیشنهاد می کنند که اگر جواب تست بارداری آن ها در هر دو بار تست بارداری مثبت نشان داده شد، حتما قرار ملاقات فوری با یک پزشک متخصص زنان و زایمان را بگذارند، تا با استفاده از مشاوره این افراد مجرب، اطلاعات لازم برای سپری نمودن دوران سخت بارداری را به دست آورند.

babychack4.jpg

لزوم دقت به خطوط ظاهر شده روی بی بی چک :

امروزه، پزشکان متخصص زنان و زایمان مزایای متعددی را برای استفاده از بی بی چک ها بیان می کنند، که مهم ترین این مزایا عبارتند از:
• کیت های تست حاملگی خانگی برای چک کردن سطح ترشح هورمون hCG (هورمون بارداری) در ادرار زنان باردار مفید است. در واقع، استفاده از این بی بی چک ها ، خانم های جوان را قادر می سازد تا بدون مشورت با پزشک متخصص زنان و زایمان، در مورد وضعیت بارداری خود اطلاعاتی به دست بیاورند.
• هنگامی که زنی قصد باردار شدن داشته باشد، ممکن است نتواند برای تشخیص وضعیت بارداری خود به دکتر متخصص زنان و زایمان مراجعه کند که در چنین مواردی استفاده از بی بی چک می تواند برای آن ها کارساز باشد. همچنین، کارشناسان مامایی ادعا می کنند که استفاده از کیت های تست حاملگی خانگی بسیار ساده بوده و به راحتی می توانند حضور هورمون بارداری را در ادرار زن حامله مشخص کنند.
• علاوه بر این موارد، استفاده از بی بی چک به بانوان جوان اجازه می دهد تا با آشکار ساختن تمام شرایط، تست حاملگی را در حریم خصوصی خانه خود و به راحتی انجام دهند.
• معمولا، بهترین زمان برای استفاده از بی بی چک اول صبح یعنی هنگامی که غلظت هورمون بارداری در ادرار شما بالاترین مقدار را دارد، می باشد.
• بهترین ویژگی استفاده از کیت های تست حاملگی خانگی، این است که می توان بی واسطه از آن ها استفاده نمود و به راحتی هم نتیجه بارداری خود را به دست آورد. همچنین، لازم است بدانید که استفاده از این بی بی چک ها می تواند نتیجه بارداری و یا عدم بارداری فرد را در کمتر از سه دقیقه نشان دهد.

مراحل استفاده از بی بی چک:

جالب است بدانید که همه کیت های تست حاملگی خانگی بسیار مشابه هم هستند. در واقع، می توان ادعا کرد تنها چیزی که آن ها را از هم متمایز می کند، نام تجاری و متفاوت بودن میزان حساسیت کیت ها است. اجازه دهید در ادامه این مقاله، روش دقیق انجام تست حاملگی به کمک بی بی چک را بررسی کنیم:
بی بی چک ها در دو طرح مختلف به بازار عرضه می شوند. یک نوع از این کیت های تست حاملگی، متشکل از نوارهایی و یک ظرف ادرار می باشد. بنابراین، فرد استفاده کننده باید برای به دست آوردن جواب صحیح، نوار کیت را به طور مستقیم در داخل ادرار خود قرار دهد و یا نوک نوار را طوری در داخل ظرف قرار دهد که کاملا به ادرار آغشته شود.
• فراموش نکنید که برای بدست آوردن نتیجه درست، همان طور که بر روی برچسب های بسته بندی کیت ها بیان شده است، حتما باید چند دقیقه صبرکنید و سپس، نتایج به دست آمده را بخوانید. البته، این نکته مهم را هم به خاطر داشته باشید که مقدار زمان لازمی که فرد استفاده کننده باید برای به دست آوردن نتیجه درست صبر کند، به نوع بی بی چک بستگی دارد.
• در صورت استفاده از بی بی چک ، اگر دو خط رنگی بر روی صفحه نمایش آن به خوبی و با وضوح کاملی ظاهر شود، مثبت بودن بارداری را نشان می دهد. اما اگر خط رنگی دوم کمی ضعیف به نظر برسد، فرد استفاده کننده برای اطمینان بیشتر، قطعا نیاز به انجام دوباره تست پس از چند روز خواهد داشت.

نمایان شدن خط کم رنگ در بی بی چک :

به عنوان یک خانم جوان به یاد داشته باشید که نمایان شدن یکی از خط های رنگی به صورت ضعیف بر روی بی بی چک، نشان دهنده کم بودن میزان هورمون بارداری (هورمون hCG) در جریان ادرار شخص استفاده کننده است، چون همان طور که قبلا هم گفته شد، میزان ترشح هورمون HCG که هورمون خاص بارداری در بدن زنان است، معمولا هنگامی که تخمک بارور شده به رحم متصل گردد، در ادرار فرد افزایش می یابد. اما به دلیل این که در اوایل دوران بارداری سطح ترشح این هورمون کم است، بی بی چک نمی توانند به راحتی وجود این هورمون را در ادرار فرد تشخیص دهند. از این رو، اگر تست بارداری به کمک کیت های خانگی زودتر از موعد مقرر انجام شود، یکی از خط های رنگی ایجاد شده بر روی صفحه نمایش بی بی چک کم نور و ضعیف خواهد بود.

دلایل ایجاد خط کم رنگ در بی بی چک:

دلایل متعددی وجود دارد که در زمان استفاده از بی بی چک باعث ضعیف نشان داده شدن خطوط می شود. اما در ادامه این مقاله، در مورد برخی از دلایل رایج این موضوع بحث خواهیم کرد که ممکن است سبب ضعیف نشان داده شدن یکی از خط های بارداری بر روی صفحه نمایش بی بی چک گردد. مهم ترین این موارد عبارتند از:

عدم استفاده صحیح از بی بی چک:

یادتان باشد هنگامی که فرد استفاده کننده موفق به پیروی درست از دستورالعمل های ذکر شده بر روی برچسب بی بی چک نشود، نتیجه آزمایش وضعیت بارداری او هم نادرست خواهد بود. همچنین، اگر شما به عنوان فرد استفاده کننده از بی بی چک اجازه ندهید که وقت کافی برای خواندن نتیجه آزمایش بگذرد و نتایج را خیلی زود و بلافاصله بعد از قرار دادن نوار در داخل ادرار خود بخوانید، این حالت می تواند سبب ضعیف نشان دادن خطوط بر روی صفحه نمایش شود. پس، فراموش نکنید که در انجام تست های بارداری خانگی بسیار مهم است که زمان کافی برای به دست آوردن جواب مطمئن اختصاص داده شده و سپس، به بررسی نتایج نمایان شده بر روی صفحه نمایش بی بی چک پرداخته شود.

در نهایت، می توان نتیجه گرفت که خواندن نتایج آزمایش قبل و یا بعد از زمان درج شده بر روی برچسب تست بارداری باعث ضعیف و کم رنگ شدن خطوط رنگی ایجاد شده بر روی صفحه نمایش بی بی چک خواهد شد.
کم رنگی خط بی بی چک باانجام تست بارداری خانگی خیلی زودتر از موعد مقرر:
امروزه، تصور می شود که استفاده زود هنگام از بی بی چک در مراحل اولیه از دوران بارداری، یکی از شایع ترین دلایل کم نور و ضعیف شدن خطوط ظاهر شده بر روی صغحه نمایش این کیت ها به شمار می آید، چون بی بی چک ابتدا باید میزان ترشح سطح هورمون hCG در جریان ادرار فرد استفاده کننده را تشخیص دهند، تا بتوانند نتایج درستی در مورد وضعیت بارداری فرد ارائه کنند. یادتان باشد از آن جایی که در طول هفته اول از دوران بارداری، سطح هورمون HCG در بدن مادر باردار بسیار پایین می باشد، به همین دلیل، وجود آن هم غیر قابل کشف بوده و بر روی بی بی چک هم خطوط کم رنگی ظاهر خواهد شد.
به همین دلیل، بهتر است زنان برای انجام تست حاملگی خانگی خود زودتر از ده روز پس از تخمک گذاری و یا زودتر از یک هفته پس از حذف دوره ماهانه خود اقدام نکنند، چون معمولا در طی ده روز پس از تخمک گذاری، میزان هورمون بارداری در بدن افراد باردار به شدت افزایش خواهد یافت. در نتیجه، پس از این مدت بی بی چک به راحتی خواهند توانست هورمون موجود در ادرار فرد استفاده کننده را تشخیص داده و نتیجه دقیق تری به او نشان دهد.
به یاد داشتن تاریخ نادرست از دست دادن پریود و کم رنگی خط بی بی چک:
شما هم به عنوان یک زن باردار ممکن است قادر به پیش بینی درست روز از دست دادن دوره ماهانه خود نباشید. به همین دلیل هم ممکن است برای انجام تست بارداری خود نتوانید روز نامناسبی را انتخاب کنید. اغلب، در چنین مواردی خطوط ایجاد شده بر روی کیت های تست حاملگی ضعیف و کم نور خواهد شد. در چنین شرایطی، پزشکان متخصص زنان و زایمان به خانم ها توصیه می کنند که بهتر است برای به دست آوردن روز دقیق تخمک گذاری و چرخه قاعدگی خود، از هر دو روش رسم نمودار BBT و یادداشت کردن درجه حرارت بدن استفاده کنند، تا زمان دقیق تخمک گذاری و چرخه قاعدگی خود را آسان تر به خاطر آورده و تمام ابهامات موجود در مورد تاریخ های مهم بدنشان از بین برود.

babychack2.jpg

رقیق شدن ادرار زنان حامله عامل کم رنگی خط بی بی چک:

اگر چه زنان حامله می توانند تست حاملگی خانگی خود را در هر نقطه از زمان انجام دهند، اما بهتر است برای به دست آوردن جواب دقیق، این آزمایش را در زمان صبح انجام دهند، چون غلظت هورمون HCG در طول شب زمان متمرکز مانده و به میزان بالاتری خواهد بود. در نتیجه، بی بی چک  هم می تواند به راحتی حضور هورمون بارداری در ادرار فرد استفاده کننده را تشخیص دهد.
به همین دلیل، اگر فرد انجام آزمایش را در ساعاتی غیر از صبح انجام دهد، ادرار او رقیق شده وشامل درصد کمتری از هورمون HCG خواهد بود. در نتیجه، کیت تست بارداری خانگی به سختی خواهد توانست حضور هورمون بارداری در ادرار او را تشخیص دهد. از این رو، خط رنگی ضعیف و کم نوری بر روی صفحه نمایش بی بی چک ظاهر می شود.

میزان حساسیت بی بی چک استفاده شده در تشخیص بارداری:

همانطور که گفته شد برخی از انواع بی بی چک حساس تر از بقیه کیت ها می باشند. نمونه ای از بی بی چک وجود دارد که وضعیت حاملگی را با وجود میزان بسیار کمی هورمون HCG، جتی به اندازه 20 میلی لیتر هم به راحتی تشخیص می دهند. نوع دیگری از کیت های بی بی چک برای تشخیص درست وضعیت بارداری زنان نیاز به وجود بیش از 100 میلی لیتر هورمون HCG در ادرار فرد را دارند.
از این رو، در کیت های تست بارداری خانگی که بسیار حساس هستند، خط های رنگی پرنورتر و قوی تر نشان داده خواهند شد، در حالی که این خط ها در کیت هایی که دارای حساسیت کمی هستند، ضعیف و کم نور نمایان می شوند.

بی بی چک دارای تاریخ انقضا و خط کم رنگ آن:

در استفاده از کیت های تست بارداری همیشه به تاریخ انقضا ذکر شده بر روی برچسب کیت و دستورالعمل های نوشته شده در بروشور آن دقت نمایید، تا بتوانید بدون اشتباه وضعیت بارداری خود را بررسی کنید. در نتیجه، به یاد داشته باشید که اگر شما برای تشخیص وضعیت بارداری خود از بی بی چک نامناسب و یا تاریخ گذشته استفاده کنید، می تواند نتایج منفی و اشتباهی را در هنگام انجام آزمایش به شما ارائه دهد.

abete-jensi-p1.jpg

وجود خطوط تبخیر در بی بی چک:

هنگامی که ادرار زنی در هنگام انجام تست حاملگی تبخیر شود، خطوط موجود در بی بی چک هم ضعیف نمایان شده و به وضوح قابل مشاهده نخواهد بود. در این حالت، با وجود مثبت بودن وضعیت بارداری، نتیجه تست منفی به نظر خواهد رسید.
به عنوان یک خانم جوان به یاد داشته باشید که خطوط تبخیر ایجاد شده در بی بی چک هرگز با چشم عادی قابل مشاهده نیستند و تنها شبیه یک سایه ضعیف ظاهر می شوند، که این حالت می تواند فرد استفاده کننده را در هنگام تشخیص بارداری و یا عدم بارداری خود به اشتباه اندازد.

خواندن نتیجه آزمایش قبل از وقت پیشنهاد شده توسط سازنده کیت های تست بارداری خانگی:

اگر شما به عنوان یک زن حامله، استفاده از کیت های تست بارداری را در زمان مشخص شده توسط سازنده دستگاه انجام ندهید، ممکن است خط کم رنگی را مشاهده کند که در تشخیص نتیجه آزمایش هم شما را سردرگم کند. در واقع، به دلیل این که بی بی چک بسیار حساس هستند، تنها راه برای تشخیص درست وضعیت بارداری صبر کردن فرد استفاده کننده، آن هم فقط برای چند ثانیه است.
بنابراین، اگر می خواهید نتیجه دقیق تری را در مورد وضعیت بارداری خود به دست آورید، بهتر است برای خواندن نتایج آزمایش خود، مدت زمان نوشته شده بر روی بسته بندی بی بی چک صبر کنید، تا در مورد وضعیت بارداری خود دچار مشکل نشوید.

واکنش شیمیایی بدن زنان در هنگام حامله شدن:

همانطور که می دانید در حالت طبیعی، واکنش های شیمیایی خاصی در بدن یک زن حامله روی داده و سبب تولید هورمون HCG می شود. اما در دوران حاملگی، وضعیت بدن زنان، دیگر چنین نخواهد بود و بدن واکنش های دیگری را از خود نشان خواهد داد. اگر در طول بارداری و در مراحل اولیه این دوران حساس، زن بارداری جنین خود را سقط کند، به علت واکنش های شیمیایی که در بدن او رخ می دهد، خطوط رنگی نمایان شده بر روی صفحه نمایش کیت تست بارداری خانگی ضعیف خواهد بود.
پس، فراموش نکنید که اگر در دوران بارداری، زنی دچار عوارض مختلف حاملگی گردد و یا جنین او سقط شود، میزان ترشح هورمون hCG در بدن او بسیار پایین خواهد بود. این نکته مهم را به خاطر داشته باشید که اگر تست حاملگی بلافاصله بعد از سقط جنین انجام شود، خطوط نمایان شده بر روی صفحه نمایش کم نور به نظر خواهد رسید. اما اگر آزمایش بعد از چند روز که از سقط جنین گذشت، صورت گیرد، جواب آن صد درصد منفی خواهد شد.

نتیجه مصرف برخی از داروها بر بدن زنان:

به عنوان یک خانم جوان همیشه به یاد داشته باشید که مصرف برخی از داروها مانند Thorazine و یا داروهای باروری، همچنین مصرف مواد مخدر باعث ترشح مقدار زیادی از هورمون hCG در بدن شما خواهد شد. پس، اگر در هنگام مصرف این داروها، تست بارداری را به کمک کیت های خانگی انجام دهید، با توجه به ترشح مقدار زیادی از هورمون hCG در ادرار شما، نتیجه آزمون مثبت به صورت نادرستی نمایان خواهد شد. در نتیجه، خطوط ظاهر شده بر روی صفحه نمایش کیت تست بارداری خانگی ضعیف خواهد بود.

آیا خط کم رنگ بی بی چک نشان بارداری مثبت است ؟

هنگامی که هورمون HCG در ادرار زنی ترشح شود، کیت های تست بارداری خانگی نتیجه حامله بودن او را مثبت نشان خواهند داد. با این حال، فراموش نکنید که میزان حساسیت انواع بی بی چک ها تا حد زیادی به نام تجاری آن ها بستگی دارد. در واقع، برخی از کیت های تست بارداری خانگی بسیار حساس بوده و می توانند وضعیت بارداری را حتی در حالت پایین بودن سطح هورمون hCG در ادرار فرد استفاده کننده هم تشخیص دهند. این در حالی است که کیت های تست بارداری خانگی که دارای حساسیت کمی هستند، تنها زمانی که سطح ترشح هورمون بارداری به نسبت مطلوبی رسید، می توانند وضعیت حاملگی فرد را تشخیص دهند.

 نمایان شدن خطوط ضعیف بر روی بی بی چک همیشه حاکی از مثبت نبودن وضعیت بارداری نیست. در واقع، بروز این حالت در اغلب موارد، سقط جنین را در مراحل اولیه دوران بارداری نشان می دهد. پس، اگر زنی در هنگام انجام تست حاملگی، خط کم رنگی را بر روی کیت تست بارداری خانگی خود مشاهده کرد، نباید دچار سردرگمی شود، بلکه می تواند آزمایش را پس از دو تا سه روز دیگر تکرارکرده و در مورد وضعیت خود، به نتایج دقیق تری دست یابد. خانم هایی که قصد باردار شدن دارند، باید به خاطر داشته باشند که اگر وضعیت حاملگی آن ها مثبت باشد، این خطوط بعد از چند روز تیره تر خواهند شد. اما، آن ها بای این نکته مهم را هم به خاطر بسپارند که اگر نمایان شدن ضعیف این خطوط همچنان ادامه یابد، فرد باید بلافاصله در مورد وضعیت خود با یک پزشک متخصص زنان و زایمان مشورت کند.

این مطلب را بصورت صوتی بشنوید.

 

نظرات 63

مهمان - نازنین روی یکشنبه, 26 آذر 1396 17:22

با سلام . من الان ده روزه یک روز در میان از گیت تخمک گذار استفاده می کنم تو همشون هم خط پایینی کم رنگ هستس از روز دهم شروع کردم

با سلام . من الان ده روزه یک روز در میان از گیت تخمک گذار استفاده می کنم تو همشون هم خط پایینی کم رنگ هستس از روز دهم شروع کردم
مامانم روی چهارشنبه, 29 آذر 1396 23:31

روز تخمک گذاری معمولا 14 روز قبل از پریود اتفاق میفته ، در این روزها استفاده کنید جواب میگیرید

روز تخمک گذاری معمولا 14 روز قبل از پریود اتفاق میفته ، در این روزها استفاده کنید جواب میگیرید
سجاد روی یکشنبه, 26 آذر 1396 08:39

سلام همسر من تکرر ادار داره به طوری شب سه چهار بار تا صبح میره دستشویی ایا این قضیه به کمرنگ شدن خط دوم تاثیر داره چون ما بعد از چهار روز از تاریخ پری ببیی چک استفاده کردیم منفی بود و دوباره بعد از یک هفته استفاده کردیم یعنی دیروز و همون اول منفی نشون داد منم انداختمش تو سطل اشغال اما حدودا بعد دو ساعتی چشم بهش افتاد نگاهش کردم یه خط پررنگ با یه خط یه ذره کم رنگ تر افتاده بود حالا نمیدونم نتیجه اش چی میشه در ضمن ما از تاریخ تخمک گذاری خبر نداریم و کل ماه رو رابطه داشتیم

سلام همسر من تکرر ادار داره به طوری شب سه چهار بار تا صبح میره دستشویی ایا این قضیه به کمرنگ شدن خط دوم تاثیر داره چون ما بعد از چهار روز از تاریخ پری ببیی چک استفاده کردیم منفی بود و دوباره بعد از یک هفته استفاده کردیم یعنی دیروز و همون اول منفی نشون داد منم انداختمش تو سطل اشغال اما حدودا بعد دو ساعتی چشم بهش افتاد نگاهش کردم یه خط پررنگ با یه خط یه ذره کم رنگ تر افتاده بود حالا نمیدونم نتیجه اش چی میشه در ضمن ما از تاریخ تخمک گذاری خبر نداریم و کل ماه رو رابطه داشتیم
مامانم روی چهارشنبه, 29 آذر 1396 23:30

سلام
سعی کنید با اولین ادرار صبح از بی بی چک استفاده کنید، خط دوم کم رنگ هم نشانه بارداریه برای اطمینان میتونید آزمایش خون بدین و در عرض یک ساعت نتیجه مشخص میشه

سلام سعی کنید با اولین ادرار صبح از بی بی چک استفاده کنید، خط دوم کم رنگ هم نشانه بارداریه برای اطمینان میتونید آزمایش خون بدین و در عرض یک ساعت نتیجه مشخص میشه
leila روی پنج شنبه, 16 آذر 1396 15:53

سلام بی بی چک استفاده کردم خط سی کمرنگ افتاده این احتمال بارداری هست ؟

سلام بی بی چک استفاده کردم خط سی کمرنگ افتاده این احتمال بارداری هست ؟
مهمان - الهام روی چهارشنبه, 22 آذر 1396 13:31

سلام من ۲ روز از زمان پریودیم گذشته و دردهای پریودی مثل درد زیرشکم دردسینه کمر درد رو دارم و امروز صبح ک تست بی بی چک رو انجام دادم منفی بود .ایا باید چند روز دیگر صبر کنم دوباره تست کنم؟؟؟

سلام من ۲ روز از زمان پریودیم گذشته و دردهای پریودی مثل درد زیرشکم دردسینه کمر درد رو دارم و امروز صبح ک تست بی بی چک رو انجام دادم منفی بود .ایا باید چند روز دیگر صبر کنم دوباره تست کنم؟؟؟
مامانم روی شنبه, 18 آذر 1396 08:43

سلام
خط کم رنگ بی بی چک نشانه مثبت بودن بارداریه.

سلام خط کم رنگ بی بی چک نشانه مثبت بودن بارداریه.
مامانم روی چهارشنبه, 29 آذر 1396 23:07

سلام
بی بی چک عموما روز بعد تاخیر نتیجه رو درست میگه ، برا احتیاط یکباره دیگه با اولین ادرار صبح امتحان کنین

سلام بی بی چک عموما روز بعد تاخیر نتیجه رو درست میگه ، برا احتیاط یکباره دیگه با اولین ادرار صبح امتحان کنین
زهرا روی دوشنبه, 13 آذر 1396 23:45

با سلام،من از بي بي چك استفاده كردم.خط تي سفيد شد.اين يعني چي؟؟

با سلام،من از بي بي چك استفاده كردم.خط تي سفيد شد.اين يعني چي؟؟
مرجان روی سه شنبه, 30 آبان 1396 04:55

سلام من در ۲۹شهریورماه پریود شدم و در ۲۶مهرماه رابطه ی سطحی داشتم و منی همسرم خارج از بدنم بود( پیشاب رو نمیدونم)
پریودم عقب افتاد و من قرص مدروکسی خوردم تا ۱۰ آبان پریود شدم
در ۲۴آبان لکه های قهوه ای و صورتی دیدم بمدت یک روز و شروع کردم ب مصرف مدروکسی ( ۲۹ ابان تست زدم و تست اول شاید من اشتباه دیدم یا کیت مشکل داشت خط منفی پررنگ و خط خیلی خیلی خیلی محو دوم هم دیدم ، دوبذره مجدد یکساعت بعد تکرار کردم تست رو تست منفی بود ، آیا من باردارم؟!

سلام من در ۲۹شهریورماه پریود شدم و در ۲۶مهرماه رابطه ی سطحی داشتم و منی همسرم خارج از بدنم بود( پیشاب رو نمیدونم) پریودم عقب افتاد و من قرص مدروکسی خوردم تا ۱۰ آبان پریود شدم در ۲۴آبان لکه های قهوه ای و صورتی دیدم بمدت یک روز و شروع کردم ب مصرف مدروکسی ( ۲۹ ابان تست زدم و تست اول شاید من اشتباه دیدم یا کیت مشکل داشت خط منفی پررنگ و خط خیلی خیلی خیلی محو دوم هم دیدم ، دوبذره مجدد یکساعت بعد تکرار کردم تست رو تست منفی بود ، آیا من باردارم؟!
مامانم روی سه شنبه, 30 آبان 1396 05:56

سلام
یکبار دیگه با اولین ادرار صبح از بی بی چک استفاده کنید و تا مطمئن نشدید از قرص استفاده نکنید.

سلام یکبار دیگه با اولین ادرار صبح از بی بی چک استفاده کنید و تا مطمئن نشدید از قرص استفاده نکنید.
مامانم روی سه شنبه, 14 آذر 1396 07:45

سلام برای مثبت شدن نتیجه باید هر دو خط به رنگ قرمز دربیاد، حتی اگه خط دوم کم رنگ هم باشه نشانه بارداریه.

سلام برای مثبت شدن نتیجه باید هر دو خط به رنگ قرمز دربیاد، حتی اگه خط دوم کم رنگ هم باشه نشانه بارداریه.
مهمان - salam روی جمعه, 21 مهر 1396 07:19

سلام من امروز صب از بی بی چک استفاده کردم و ی منفی رو نشون داد ینی باردار نیستم؟

سلام من امروز صب از بی بی چک استفاده کردم و ی منفی رو نشون داد ینی باردار نیستم؟
ایدا روی سه شنبه, 07 آذر 1396 16:51

سلام من چند ماه ک جلوگیری نکردم دیروز ک پریودیم ک تموم شده بود امروز بی بی چک ک استفاده کردم ی خط پررنگ وی خط کم رنگم وجود داشت ایا من حامله ام

سلام من چند ماه ک جلوگیری نکردم دیروز ک پریودیم ک تموم شده بود امروز بی بی چک ک استفاده کردم ی خط پررنگ وی خط کم رنگم وجود داشت ایا من حامله ام:)
مامانم روی شنبه, 22 مهر 1396 07:07

سلام
برای مثبت بودن باید دو خط پررنگ یا یک خط پررنگ و یک خط کم رنگ باهم ظاهر شوند.

سلام برای مثبت بودن باید دو خط پررنگ یا یک خط پررنگ و یک خط کم رنگ باهم ظاهر شوند.
مامانم روی چهارشنبه, 08 آذر 1396 06:43

سلام
خط کم رنگ نشانه بارداریه، یه بار دیگه صبح با اولین ادرار از بی بی چک استفاده کنین.

سلام خط کم رنگ نشانه بارداریه، یه بار دیگه صبح با اولین ادرار از بی بی چک استفاده کنین.
مهمان - رویا روی جمعه, 24 شهریور 1396 09:57

سلام من از وقت پریودم5روز گذشته تست بارداری دادم خط منفی خیلی پررنگ اما خط دوم خیلی خیلی کم رنگ ک اصن نمیشه دید ب زور ک زوم میکنی دیده میشه این ینی چی؟

سلام من از وقت پریودم5روز گذشته تست بارداری دادم خط منفی خیلی پررنگ اما خط دوم خیلی خیلی کم رنگ ک اصن نمیشه دید ب زور ک زوم میکنی دیده میشه این ینی چی؟
سمیرا روی جمعه, 19 آبان 1396 12:48

من ۳۲ سالمه و یه پسر ۹ ساله دارم.تا پاییز پارسال همسرم بچه دوس نداشت و الان راضی شده به بچه دوم.ما تا سه ماه که اقدام کردیم و دیدم بار ار نشدم دکتر رفتم و کلی ازمایش و سونو دادم و گفت تنبلی تخمدان دارم.بعد دارو داد و کلی آمپول hcg.اینم بگم ک بعد دوره شیر دهی پسرم پریودیام نامنظم نشدن.من دیدم که نتیجه نگرفتم بیخیال دکتر رفتن شدم و الان دو ماهه پریود نمیشم و پیش خودم‌گفتم احتمالا به خاطر ترک داروهه.اما دیروز ک بی بی زدم بعد خط قرمز c,یه خط خیلیییییییییی کمرنگ ک به زور میشد دید کنارtافتاد ک من گفتم خب دیگه منفیه و گرنه سریع قرمز میشد.اما بعد چن ساعت رفتم دیدم دوباره که خط کنار tصورتی شده...به نظرتون امکانش هس باردار باشم

من ۳۲ سالمه و یه پسر ۹ ساله دارم.تا پاییز پارسال همسرم بچه دوس نداشت و الان راضی شده به بچه دوم.ما تا سه ماه که اقدام کردیم و دیدم بار ار نشدم دکتر رفتم و کلی ازمایش و سونو دادم و گفت تنبلی تخمدان دارم.بعد دارو داد و کلی آمپول hcg.اینم بگم ک بعد دوره شیر دهی پسرم پریودیام نامنظم نشدن.من دیدم که نتیجه نگرفتم بیخیال دکتر رفتن شدم و الان دو ماهه پریود نمیشم و پیش خودم‌گفتم احتمالا به خاطر ترک داروهه.اما دیروز ک بی بی زدم بعد خط قرمز c,یه خط خیلیییییییییی کمرنگ ک به زور میشد دید کنارtافتاد ک من گفتم خب دیگه منفیه و گرنه سریع قرمز میشد.اما بعد چن ساعت رفتم دیدم دوباره که خط کنار tصورتی شده...به نظرتون امکانش هس باردار باشم
مامانم روی دوشنبه, 27 شهریور 1396 07:50

سلام
خط کم رنگ به معنای وجود بارداریه، صبح با اولین ادرار دوباره امتحان کنید

سلام خط کم رنگ به معنای وجود بارداریه، صبح با اولین ادرار دوباره امتحان کنید
مامانم روی دوشنبه, 29 آبان 1396 05:58

سلام
بله شما باردار هستید ، با آزمایش خون مطمدن بشید.

سلام بله شما باردار هستید ، با آزمایش خون مطمدن بشید.
مهمان - فاعزه روی پنج شنبه, 23 شهریور 1396 19:19
[img]سلام خسته نباشیدمن ازپریدیم خیلی وقته گذشته یازده روزقبل اززمان پریدی ازمایش خون دادم منفی بودامشب تست بی بی چک دادم نوارقرمزوسط بودایاالان باردارم توروخداکمکم کنیدتودوراهی موندم حالت تهوع هم دارم باتشکر[/img]
سمیرا روی جمعه, 19 آبان 1396 12:44

با سلام میشه کمکم کنین

با سلام میشه کمکم کنین
مهمان - پانیذ روی سه شنبه, 25 مهر 1396 15:58

سلام من بیبی چک ایتفاده کردم حدود یک ساعت بعد خط کمرنگ ک کم ظاهر شد ممکنه درست باشه؟؟؟

سلام من بیبی چک ایتفاده کردم حدود یک ساعت بعد خط کمرنگ ک کم ظاهر شد ممکنه درست باشه؟؟؟
مامانم روی دوشنبه, 27 شهریور 1396 07:49

سلام
آزمایش خون رو زود دادین.
اگر روی بی بی چک دو تا خط ظاهر بشه که حتی دومی کم رنگ هم باشه شما باردارید، در غیر این صورت دلیل تاخیر میتونه چیز دیگه ای باشه ، بی بی چک رو صبح با اولین ادرار یک بار دیگه امتحان کنید.

سلام آزمایش خون رو زود دادین. اگر روی بی بی چک دو تا خط ظاهر بشه که حتی دومی کم رنگ هم باشه شما باردارید، در غیر این صورت دلیل تاخیر میتونه چیز دیگه ای باشه ، بی بی چک رو صبح با اولین ادرار یک بار دیگه امتحان کنید.
مامانم روی سه شنبه, 02 آبان 1396 08:18

سلام
خط کم رنگ بی بی چک نشانه مثبت بودن بارداریه

سلام خط کم رنگ بی بی چک نشانه مثبت بودن بارداریه
مهمان - مهسا روی سه شنبه, 21 شهریور 1396 05:33

سلام من یک بی بی چک زدم که یک خط پررنگ و یک خط کمرنگ رو نشان داد
برای اطمینان با همان ادرار یک بی بی چک دیگر هم گذاشتم ولی فقط یک خط ظاهر شد
الان نتیجه چی هست؟

سلام من یک بی بی چک زدم که یک خط پررنگ و یک خط کمرنگ رو نشان داد برای اطمینان با همان ادرار یک بی بی چک دیگر هم گذاشتم ولی فقط یک خط ظاهر شد الان نتیجه چی هست؟
مهمان - پریناز روی چهارشنبه, 19 مهر 1396 07:50

سلام خسته نباشید
من از بی بی چک استفاده کردم اول قسمت cپررنگ شد بعد چن دیقه قسمت T خیلی کم رنگ معلوم بود
الان نمیدونم چیکار کنم

سلام خسته نباشید من از بی بی چک استفاده کردم اول قسمت cپررنگ شد بعد چن دیقه قسمت T خیلی کم رنگ معلوم بود الان نمیدونم چیکار کنم
مامانم روی چهارشنبه, 22 شهریور 1396 11:22

سلام
احتما خطا هست و یا اینکه بی بی چک رو روی سطح صاف نذاشته باشین، دوباره امتحان کنید

سلام احتما خطا هست و یا اینکه بی بی چک رو روی سطح صاف نذاشته باشین، دوباره امتحان کنید
مامانم روی شنبه, 22 مهر 1396 06:56

سلام
خط کم رنگ نشانه بارداریه، آزمایش خون بدین

سلام خط کم رنگ نشانه بارداریه، آزمایش خون بدین
مهمان - رقیه روی سه شنبه, 14 شهریور 1396 20:10

سلام خسته نباشید من ماه قبل روز هفدهم پریودم نزدیکی داشتم پنج روز از وقتم گذشت ولی پریود شدم الان سینه هام خیلی درد میکنه وزیر شکمم تیر میکشه من دوروز پشت سرهم بی بی چک استفاده کردم خط دوم خیلی کمرنگ افتاد تو هردو روز. من الان موندم که آیا امکان داره حامله باشم؟
نمیدونم آزمایش بدم یانه؟

سلام خسته نباشید من ماه قبل روز هفدهم پریودم نزدیکی داشتم پنج روز از وقتم گذشت ولی پریود شدم الان سینه هام خیلی درد میکنه وزیر شکمم تیر میکشه من دوروز پشت سرهم بی بی چک استفاده کردم خط دوم خیلی کمرنگ افتاد تو هردو روز. من الان موندم که آیا امکان داره حامله باشم؟ نمیدونم آزمایش بدم یانه؟
مهمان - میترا روی سه شنبه, 04 مهر 1396 04:55

سلام من باید 26پریودمیشودم الان تستم اوردم ولی منفی

سلام من باید 26پریودمیشودم الان تستم اوردم ولی منفی
مامانم روی چهارشنبه, 05 مهر 1396 08:32

سلام
ممکنه بخاطر تغییر فصل و آب و هوا یا استرس چند روز پریود جابه جا بشه، صبح با اولین ادرار از بی بی چک استفاده کنید اگه منفی بود دنبال عامل دیگه ای برای تاخیر باشید.

سلام ممکنه بخاطر تغییر فصل و آب و هوا یا استرس چند روز پریود جابه جا بشه، صبح با اولین ادرار از بی بی چک استفاده کنید اگه منفی بود دنبال عامل دیگه ای برای تاخیر باشید.
مهمان - سمین روی سه شنبه, 18 مهر 1396 03:08

شاید سقط شده .سقط همراه با درد زیاد است

شاید سقط شده .سقط همراه با درد زیاد است
مامانم روی چهارشنبه, 22 شهریور 1396 10:35

سلام
خط کم رنگ نشانه وجود بارداریه ، آزمایش بدین

سلام خط کم رنگ نشانه وجود بارداریه ، آزمایش بدین
مهمان - فاعزه روی پنج شنبه, 23 شهریور 1396 19:44

سلام یازده روزاززمان پریدیم گذشته ایاسونوگرافی مشخص میکندکه باردارم توروخداکمکم کنیدحالت تهوع واسترس خیلی زیاددارم

سلام یازده روزاززمان پریدیم گذشته ایاسونوگرافی مشخص میکندکه باردارم توروخداکمکم کنیدحالت تهوع واسترس خیلی زیاددارم
مهمان - zahra روی دوشنبه, 30 مرداد 1396 07:57

سلام..من ديروز از چك بيبي استفاده كردم يه خط منفي پررنگ و يه خط منفي كم رنگ ظاهرشد..امروزم استفاده كردم ولي يه خط منفي ظاهر شد..

سلام..من ديروز از چك بيبي استفاده كردم يه خط منفي پررنگ و يه خط منفي كم رنگ ظاهرشد..امروزم استفاده كردم ولي يه خط منفي ظاهر شد..
مامانم روی دوشنبه, 27 شهریور 1396 07:52

با گذشت یازده روز از تاخیر هم بی بی چک بارداری رو نشون میده هم آزمایش خون ، برای فهمیدن اینکه باردارید نیازی به سونوگرافی نیست

با گذشت یازده روز از تاخیر هم بی بی چک بارداری رو نشون میده هم آزمایش خون ، برای فهمیدن اینکه باردارید نیازی به سونوگرافی نیست
مامانم روی پنج شنبه, 02 شهریور 1396 06:46

سلام
خط کم رنگ نشانه بارداریه و این که روز بعد فقط یک خط بوده نسون میده که بی بی چک اشتباه کرده ، فردا صبح با اولین ادرار دوباره امتحان کنید، باید تاخیر پریود داشته باشید که نشون بده.

سلام خط کم رنگ نشانه بارداریه و این که روز بعد فقط یک خط بوده نسون میده که بی بی چک اشتباه کرده ، فردا صبح با اولین ادرار دوباره امتحان کنید، باید تاخیر پریود داشته باشید که نشون بده.
مهمان - فاعزه روی پنج شنبه, 23 شهریور 1396 19:28

سلام من متوجه نشدم منظورتونو یک دانه خط قرمزکمرنگ دروسط بودودکتربرام سونوگرافی نوشت اگه برم سونوگرافی نشون میده که باردارهستم باتشکر

سلام من متوجه نشدم منظورتونو یک دانه خط قرمزکمرنگ دروسط بودودکتربرام سونوگرافی نوشت اگه برم سونوگرافی نشون میده که باردارهستم باتشکر
مهمان - زینب روی جمعه, 02 تیر 1396 22:13

سلام من بی بی چک تست زدم روی c پرنگه ولی روی تی یکم کمرنگه ینی چی

سلام من بی بی چک تست زدم روی c پرنگه ولی روی تی یکم کمرنگه ینی چی
مامانم روی دوشنبه, 27 شهریور 1396 07:52

با گذشت یازده روز از تاخیر هم بی بی چک بارداری رو نشون میده هم آزمایش خون ، برای فهمیدن اینکه باردارید نیازی به سونوگرافی نیست

با گذشت یازده روز از تاخیر هم بی بی چک بارداری رو نشون میده هم آزمایش خون ، برای فهمیدن اینکه باردارید نیازی به سونوگرافی نیست
مامانم روی چهارشنبه, 07 تیر 1396 20:11

سلام خط دوم کم رنگ نشانه بارداری است، روز بعد دوباره امتحان کنید

سلام خط دوم کم رنگ نشانه بارداری است، روز بعد دوباره امتحان کنید
مهمان - زهرا روی دوشنبه, 13 شهریور 1396 08:41
[i][/i]جهم
مهمان - Kiyana روی پنج شنبه, 11 خرداد 1396 11:15

سلام من ۵ ۶ روز قبل از تایم پریودم نزدیکی داشتم با همسرم اما اسپرم وارد بدنم نشد .. الان ۱۱ روز از پریودم میگذره و نشدم من دیشب بیبی چک استفاده کردم منفی بود امروز صب استفاده کردم ی خط منفی پررنگ بود اون قسمت مثبت هم کمرنگ ..آیا من باردارم ؟!

سلام من ۵ ۶ روز قبل از تایم پریودم نزدیکی داشتم با همسرم اما اسپرم وارد بدنم نشد .. الان ۱۱ روز از پریودم میگذره و نشدم من دیشب بیبی چک استفاده کردم منفی بود امروز صب استفاده کردم ی خط منفی پررنگ بود اون قسمت مثبت هم کمرنگ ..آیا من باردارم ؟!
زویا روی جمعه, 06 مرداد 1396 17:40

سلام ببخشید چطور ممکنه بعداز اینکه من رابطه داشتم باهمسرم ولی اسپرم وارد بدنم نشد.الان ۱۰روز مونده به پریودیم اما جواب بی بی چکم یه خط پررنگ و یه خط کمرنگه.یعنی نتیجه مثبته؟برای جلوگیری باید چیکار کنم؟

سلام ببخشید چطور ممکنه بعداز اینکه من رابطه داشتم باهمسرم ولی اسپرم وارد بدنم نشد.الان ۱۰روز مونده به پریودیم اما جواب بی بی چکم یه خط پررنگ و یه خط کمرنگه.یعنی نتیجه مثبته؟برای جلوگیری باید چیکار کنم؟
مامانم روی جمعه, 12 خرداد 1396 11:53

سلام
اگه یک هفته قبل از پریود تخمک هنوز وجود داشته باشه و اسپرمی وارد رحم بشه امکان بارداری وجود داره، بی بی چک در صورتی که خط دوم کم رنگ باشه نشانه مثبت بودن بارداریه ، از بی بی چک صبح ها با اولین ادرار امتحان کنین اگه خط کم رنگ دوباره افتاد احتمالا باردارید با آزمایش خون خیالتون رو راحت کنین.

سلام اگه یک هفته قبل از پریود تخمک هنوز وجود داشته باشه و اسپرمی وارد رحم بشه امکان بارداری وجود داره، بی بی چک در صورتی که خط دوم کم رنگ باشه نشانه مثبت بودن بارداریه ، از بی بی چک صبح ها با اولین ادرار امتحان کنین اگه خط کم رنگ دوباره افتاد احتمالا باردارید با آزمایش خون خیالتون رو راحت کنین.
مامانم روی شنبه, 07 مرداد 1396 10:54

سلام
اول اینکه آب اولیه مرد دارای اسپرم هست و فقط از طریق منی بارداری انجام نمیشه، یک احتمال این هست که بعضی از قرص ها باعث ایجاد بارداری مثبت کاذب میشن، احتمال بعدی وجود بارداری هست که دوباره از بی بی چک استفاده کنید و اگر باز هم خط دوم ظاهر شد حتما آزمایش خون بذین.

سلام اول اینکه آب اولیه مرد دارای اسپرم هست و فقط از طریق منی بارداری انجام نمیشه، یک احتمال این هست که بعضی از قرص ها باعث ایجاد بارداری مثبت کاذب میشن، احتمال بعدی وجود بارداری هست که دوباره از بی بی چک استفاده کنید و اگر باز هم خط دوم ظاهر شد حتما آزمایش خون بذین.
مهمان - Parisa روی جمعه, 29 ارديبهشت 1396 18:51

من ٨ فروردين نزديكي داشتم و همان فروردين سر وقت پريود شدم الان ارديبهشت و ٣ روز از زمان پريود گذشته و نشدم حامله ام و أيمنم ذكر كنم كه آخرين نزديكيم همان ٨ فروردين بوده و بيبي چك منفي بود

من ٨ فروردين نزديكي داشتم و همان فروردين سر وقت پريود شدم الان ارديبهشت و ٣ روز از زمان پريود گذشته و نشدم حامله ام و أيمنم ذكر كنم كه آخرين نزديكيم همان ٨ فروردين بوده و بيبي چك منفي بود
مهمان - سحر روی دوشنبه, 15 خرداد 1396 14:30

سلام من یه بار تست انجام دادم دوخط کاملا مشخص بود و مثبت بود دوروز بعد دوباره تست انجام دادم منفی بود بار سوم هم تست کردم منفی بود این یعنی باردارم یا نه؟

سلام من یه بار تست انجام دادم دوخط کاملا مشخص بود و مثبت بود دوروز بعد دوباره تست انجام دادم منفی بود بار سوم هم تست کردم منفی بود این یعنی باردارم یا نه؟
مامانم روی دوشنبه, 01 خرداد 1396 20:52

سلام پریسا جان
اگر در زمان تخمک گذاری که حدودا چهارده روز قبل از پریود هست، نزدیکی داشته باشی امکان بارداری هست ولی اگه فقط هشت فروردین نزدیکی داشتی و بعدش پریود شدی و بعدش نزدیکی نداشتی احتمالا به خاطر موارد دیگه ای پریودت عقب افتاده، دو سه روز دیگه صبر کن و بی بی چک بذار اگه هم زیاد عجله داری آزمایش خون بده خیالت راحت بشه.

سلام پریسا جان اگر در زمان تخمک گذاری که حدودا چهارده روز قبل از پریود هست، نزدیکی داشته باشی امکان بارداری هست ولی اگه فقط هشت فروردین نزدیکی داشتی و بعدش پریود شدی و بعدش نزدیکی نداشتی احتمالا به خاطر موارد دیگه ای پریودت عقب افتاده، دو سه روز دیگه صبر کن و بی بی چک بذار اگه هم زیاد عجله داری آزمایش خون بده خیالت راحت بشه.
هم اکنون ثبت نام شده? از اینجا وارد شوید
مهمان
پنج شنبه, 28 دی 1396